Filightradar24

Hava yolunu kullananlara hava trafiği hakkında bilgi veren bir uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 2.6.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma FlightRadar24 AB
Filightradar24, bir hava trafik radarı uygulamasıdır. Bu uygulamayla gerçek zamanlı olarak dünyada uçak trafiğini görebilirsiniz. Böylece uçağınız hakkında ki tüm ayrıntılı bilgiye de ulaşa bilir daha sağlıklı yolculuklar yapabilirsiniz.

Filightradar24, bir hava trafik radarı uygulamasıdır. Bu uygulamayla gerçek zamanlı olarak dünyada uçak trafiğini görebilirsiniz. Böylece uçağınız hakkında ki tüm ayrıntılı bilgiye de ulaşa bilir daha sağlıklı yolculuklar yapabilirisiniz.

Bu uygulamayla çevrenizdeki uçakların rotalarına, uçuş hızlarına ve yerden yüksekliklerine kadar daha birçok bilgisine ulaşabileceksiniz. Ayrıca bulunduğunuz hava alanını renkli görsellerle göre bilir nerde ne var öğrene bilirsiniz. Uçağınızdayken geçtiğiniz yerleri haritan güncel olarak izlemeye bileceksiniz de.

Uygulamanın içerisinde geçtiğiniz yerleri görsel olarak görmenin yanında hava durumuyla ilgili bilgi almanızda mümkün olacaktır. Önceden de rotanız da belirlenmiş olan yerlerin isimlerini uygula içerisinde arayıp bilgi olmanızda mümkünüdür.

Daha Fazla Göster
Filightradar24 indir